Захворіло у світі
30,513,096
Померло у світі
951,994
Вилікувалось у світі
20,781,642
Захворіло в Україні
172,712
Померло в Україні
3,516
Вилікувалось в Україні
76,754
Фінаудит на найбільших держпідприємствах виявив порушень на 1,7 млрд грн

Фінаудит на найбільших держпідприємствах виявив порушень на 1,7 млрд грн

Держаудитслужба не допустила незаконного та неефективного витрачання державних ресурсів на 885,9 млн грн

Держаудитслужба, що здійснює фінансовий аудит окремих господарських операцій на 41 об’єкті державної власності, які мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави, повідомила, що за перші п’ять місяців поточного року державний фінаудит окремих господарських операцій на найбільших суб’єктах господарювання державного сектору економіки попередив про порушення законодавства та неефективні витрати на стадії прийняття управлінських рішень на суму 1,7 млрд грн.

Окрім того, повідомляє прес-служба відомства, співробітники Державної аудиторської служби виявили випадки раніше прийнятих рішень, виконання яких призвело до втрат та неефективного використання державних коштів на майже 136 млн грн.

Серед виявлених порушень найбільш поширеними були ненарахування суб’єктами господарювання штрафних санкцій за порушення контрагентами господарських зобов’язань і оплата суб’єктами господарювання завищених обсягів виконаних робіт та наданих послуг.

Завдяки рекомендаціям та застереженням державних аудиторів, наданим протягом перших п’яти місяців 2017 року, об’єкти контролю не допустили незаконного та неефективного витрачання державних ресурсів на загальну суму 885,9 млн грн.

Також протягом цього періоду за результатами розгляду рекомендацій державних аудиторів відмінено конкурсні торги на загальну суму 47,9 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті