Президент підписав Закон щодо усунення бар’єрів для залучення іноземних інвестицій

Президент підписав Закон щодо усунення бар’єрів для залучення іноземних інвестицій

Закон має на меті створення привабливих інвестиційних умов в Україні

Петро Порошенко сьогодні підписав закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо усунення бар’єрів для залучення іноземних інвестицій», прийнятий Верховною Радою 23 травня 2017 року. Закон набере чинності через три місяці з дня його опублікування.

У повідомленні президентської прес-служби зазначається, що цим законом вносяться зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення та ще до низки законів. А саме: «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», «Про зайнятість населення», «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус».

Переліченими законами удосконалюється порядок видачі посвідки на тимчасове проживання в Україні та надання дозволів на використання праці іноземців та осіб без громадянства.

Впровадження норм нового закону загалом призведе до позитивних наслідків щодо створення привабливих інвестиційних умов для іноземних інвесторів за рахунок спрощення порядку працевлаштування іноземних працівників, надання права отримувати посвідку на проживання в Україні іноземним інвесторам, які мають істотну участь в українських підприємствах, але не працевлаштовані на них, для контролю за діяльністю таких підприємств.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті