Стартап TenX випускатиме платіжні картки для криптовалют

Стартап TenX випускатиме платіжні картки для криптовалют

Спеціальний додаток зможе також конвертувати цифрові валюти у місцеві

Стартап TenX випускатиме платіжні картки для криптовалют
https://www.tenx.tech/design.html

Стартап TenX повідомляє, що знає як вирішити основну проблему володарів криповалют, а саме дати можливість їх витрачати. Про це повідомляє Inc.

Зараз використання криптовалюти у повсякденному житті є незручним,оскільки обміняти цифрові кошти на реальні можна лише на біржах.

TenX створив додаток для iOS та Android, який слугує як гаманцем, так і децентралізованою біржею, а також матиме функцію кредитної карти, що дозволить витрачати крипто валюту в будь-якому місці, де є можливість скористатись VISA або Mastercard (вони надсилатимуть користувачам фізичні карти). Додаток також конвертуватиме цифрові валюти у місцеву, що означає, що такі банківські картки випускатимуться у всіх країнах світу.

На разі, платформа TenX офіційно підтримує Ethereum, Bitcoin, Dash та багато інших.

Віталик Бутерін, засновник Ethereum (ETH) , також є офіційним радником компанії. Як повідомляє видання, компанії, які він підтримує, проводять успішні ICO (механізм, що дозволяє компаніям збирати фінансування через крипто біржі).

За результатами проведення ICO стартапом Tenx, усі випущені криптоакції були розкуплені за 7 хвилин, що принесло компанії 245 832 ETH від 400 інвесторів з усього світу, – це складає майже $57 млн.

Віртуальну карту можна буде отримати за $1,5, а фізичну – за $15.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло