Південна Корея співпрацюватиме з Україною в аграрній сфері

Південна Корея співпрацюватиме з Україною в аграрній сфері

Корейці хочуть розвивати фінансово-кредитний напрям, аграрну кооперацію та створювати food chains

Південна Корея співпрацюватиме з Україною в аграрній сфері
Фото minagro.gov.ua

Перший візит в Україну представників південнокорейської фінансової групи «NongHyup» на чолі з президентом компанії дасть можливість особисто переконатися в тому, що український аграрний сектор є надзвичайно перспективним для інвестицій та ведення бізнесу.

Про це заявила заявила заступник Міністра аграрної політки та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева під час зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Корея паном Янг-гу Лі та Президентом фінансової групи «NongHyup» паном Йонгом Хван Кімом, йдеться на офіційному сайті міністерства аграрної політики та продовольства.

«Розвиток регіональних агрокластерів та кооперативів в Україні, залучення іноземних інвестицій в агропромисловий комплекс, а також формування повних виробничо-збутових ланцюгів (food chains) для внутрішнього та зовнішніх ринків є важливим завданням для нашої команди. Поєднання досвіду та зацікавленості корейських колег та конкурентні переваги українського аграрного сектору відкривають нам великі можливості для нових та цікавих проектів», – наголосила Ольга Трофімцева.

Зі свого боку, президент «NongHyup» Йонг Хван Кім запевнив, що вони зацікавлені як у прямому інвестуванні, так і в роботі в рамках проектів державно-приватного партнерства в українському аграрному секторі.

Основними пріоритетами для корейських партнерів в Україні будуть, за словами пана Йонг Хван Кіма, фінансово-кредитний напрям та агрострахування, аграрна кооперація та створення повноцінних ланцюгів від виробництва до споживання.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло