Прем’єр-міністр Нікола Старджен вирішила змінити плани щодо другого референдуму про незалежність Шотландії

Прем’єр-міністр Нікола Старджен вирішила змінити плани щодо другого референдуму про незалежність Шотландії

Старджен заявила, що людям також потрібна більша чіткість щодо наслідків Brexit, і що зараз зарано приймати рішення про референдум

Прем’єр-міністр сказала, що шотландський уряд відстрочить проведення референдуму. Страджен заявила, що людям також потрібна більша чіткість щодо наслідків Brexit, і що зараз зарано приймати рішення про референдум.

Про це повідомляє ВВС.

Вона заявила, що докладе усіх зусиль, аби досягди найкращих результатів у переговорах з Brexit. Прем’єр-міністр заявила, що повернеться до питання виборів однару після того, як умови Brexit стануть більш зрозумілими.

Рут Девідсон і Кезія Дугдейл звинуватили пані Старджен у тому, що вона не послухалась виборців. Лідер шотландської консерваторії Рут Девідсон заявив, що пані Старджен не змогла дати людям будь-яку впевненість у тому, що вона зважала на їх думку з часів виборів.

Раніше перший міністр закликала провести референдум про незалежність восени 2018 року або навесні 2019 року. Але частка голосів за її партію на достроових виборах до британського парламенту  знизилася з 50% до 37%, після чого Страджен і замислилася над відкладенням референдуму.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло