РНБО посилила безпеку в Україні

РНБО посилила безпеку в Україні

В країні діють контртерористичні заходи через високий рівень загрози

У Києві та інших містах наразі посилені Радою нацбезпеки заходи контртерористичного та контррозвідувального режиму. Про це повідомила прес-служба РНБО за результатами оперативної наради секретаря відомства Олександра Турчинова з керівниками сектору безпеки і оборони.

«Сьогодні внаслідок терористичного акту в Києві було вбито одного з найкращих українських воєнних розвідників Максима Шаповала, який брав активну участь у захисті Української держави від російської навали», – сказав він, додавши, що цей терористичний акт було здійснено за таким саме сценарієм, як і вбивство українського контррозвідника полковника Олександра Хараберюша у березні цього року.

За словами Турчинова, в останні місяці відбувається системна ескалація підривних заходів, «які реалізує РФ проти України у межах гібридної агресії». За його словами, останні вбивства в Україні сплановані та організовані за безпосередньої участі російських спецслужб.

«Не випадково теракт збігся у часі з масштабною кібератакою, яка має також російський слід», – сказав він і додав, що згаданий терористичний акт спрямований на залякування та дестабілізацію ситуації в державі.

За результатами наради, враховуючи високий рівень терористичної загрози, ухвалено низку заходів щодо посилення контртерористичного та контррозвідувального режиму у Києві та в інших регіонах України.

Нагадаємо, Кіберполіція дала поради, як уникнути зараження комп’ютерним вірусом Petya A. Головне – від’єднати заражений комп’ютер від мережі інших комп’ютерів та від інтернету.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті