Захворіло у світі
30,784,671
Померло у світі
957,059
Вилікувалось у світі
21,032,712
Захворіло в Україні
175,678
Померло в Україні
3,557
Вилікувалось в Україні
77,512
Імпічмент не загрожує Аграмунту до жовтня

Імпічмент не загрожує Аграмунту до жовтня

Більш пізня дата усунення президента ПАРЄ обумовлена фізичною відсутністю необхідної кількості зареєстрованих членів Асамблеї

Імпічмент не загрожує Аграмунту до жовтня
Фото Council of Europe Parliamentary Assembly

Розгляд питання щодо відставки президента ПАРЄ Педро Аграмунта відкладено до осінньої сесії Асамблеї у жовтні. Про це повідомляє «ДС», посилаючись на «112 Україна».

Член української делегації в ПАРЄ, народний депутат Володимир Ар’єв повідомив: «Ми говоримо про те, щоб розпочати процедуру імпічменту діючому президенту Асамблеї Педро Аграмунту. Треба зібрати підписи, зареєструвати, передати до регламентного комітету і виносити на голосування, де мають бути присутніми не менш ніж дві третини від зареєстрованих членів Асамблеї, 105 осіб, і має бути дві третини голосів, це приблизно 70 членів».

Також нардеп пояснив, що у зв’язку з тим, що найближчим часом багато делегацій поїдуть, необхідного кворуму досягти не вдасться і підкреслив, що «розгляд відставки, по суті, розглядатиметься на осінній сесії».  

Ар’єв передбачає також, що, імовірніше всього, що найближчим часом буде обговорюватись питання щодо позбавлення Аграмунта членства у Європейській партії.

Нагадаємо, під час сесії ПАРЄ Аграмунт мав залишатись у Страсбурзі, але не дочекавшись завершення втік до Іспанії.

Перед цим ЗМІ повідомляли, що ПАРЄ розглядає проект змін до власного регламенту, який дозволив би звільнити президента ПАРЄ. За час президентства Аграмунта, рівень довіри до ПАРЄ впав до загрозливого рівня. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті