Меркель закликала відновити перемовини щодо угоди про вільну торгівлю між США та ЄС

Меркель закликала відновити перемовини щодо угоди про вільну торгівлю між США та ЄС

Канцлер переконана, що проблеми можуть бути вирішені «лише в ході структурованих переговорів один з одним»

Меркель закликала відновити перемовини щодо угоди про вільну торгівлю між США та ЄС
фото з https://twitter.com/ang_merkel_/media

Канцлер Німеччиини Ангела Меркель у вівторок закликала США і ЄС відновити перемовини щодо угоди про вільну торгівлю, після того як представник адміністрації Трампа дав ясний сигнал, що до такого процесу країна готова. Про це повідомляє DW.

Під час економічного симпозіуму, організованого її партією, Меркель сказала, «що ми маємо відновити роботу над торговою угодою між ЄС та США», і додала, що «виникає багато проблем… які можуть бути розглянуті лише в ході структурованих торгових переговорів один з одним».

Заклик Меркель пролунав після того, як міністр торгівлі США Вілбур Росс звернувся до делегатів через відео зв’язок та повідомив, що президент США Дональд Трамп готовий вести перемовини щодо Трансатлантичного торгово-інвестиційного партнерства (TTIP).

Нещодавно Трамп оголосив, що поставив перед собою мету перебороти торговий дисбаланс у США. Також він висловив розчарування у Німеччині, оскільки її профіцит торгового балансу у США склав близько $65 млрд.

Під час останнього саміту НАТО, Трамп сказав: «Німці погані, дуже погані… Погляньте лишень на мільйони автомобілів, які вони продають у США. Жахливо. Ми це припинимо».

Однак, виступаючи одразу після Росса у вівторок, Меркель підкреслила, що США стала прямим благодійником для економіки Німеччини, а німецькі інвестиції в Сполучені Штати створюють значну частину робочих місць в країні. «Той факт, що найбільший автомобільний завод BMW знаходиться не в Німеччині, а в США, також має бути врахований під час розгляду торгових балансів», – сказала вона.  

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло