Євросоюз продовжив санкції проти Росії ще на півроку

Євросоюз продовжив санкції проти Росії ще на півроку

Макрон та Меркель проінформували про відсутність кроків з боку Росії щодо імплементації Мінських угод

Економічні санкції проти Росії, пов’язані з її агресією на сході України, продовжено до 31 січня 2018 року. Таке рішення прийняла Рада ЄС у середу 28 червня, повідомляє Deutsche Welle.

На прийняття рішення членами Ради Євросоюзу вплинула інформація, яку надали лідерам ЄС канцлер Німеччини Ангела Меркель та французький президент Еммануель Макрон про стан виконання мінських угод під час саміту минулого тижня.

«Це дозволило продовжити санкції на наступні шість місяців», – ідеться у повідомленні.

За дане рішення члени Ради ЄС проголосували одноголосно.

Економічні санкції стосовно Росії через її агресію в Україні були запроваджені Євросоюзом у липні 2014 року терміном на один рік. У березні 2015 року їх можливе скасування прив'язали до виконання Москвою мінських угод до кінця 2015 року. Оскільки Росія не виконала усі свої зобов'язання, після цього лідери ЄС неодноразово ухвалювали рішення щодо продовження санкцій ще на півроку.

Обмеження стосуються фінансового, енергетичного, оборонного секторів російської економіки, а також товарів подвійного призначення.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло