Курченку відправлено повідомлення про підозру одразу за 9 статтями ККУ

Курченку відправлено повідомлення про підозру одразу за 9 статтями ККУ

Олігарха звинувачують у створенні та фінансуванні злочинної організації

Курченку відправлено повідомлення про підозру одразу за 9 статтями ККУ
Фото УНIАН

Українського олігарха-втікача Сергія Курченка можуть притягнути до відповідальності одразу за 9-ма статтями Кримінального кодексу. Йому направлено відповідне повідомлення про підозру, йдеться в повідомленні на офіційному сайті Генеральної прокуратури України.

«Громадянин України Курченко Сергій Віталійович, зареєстрований за адресою: Харківська область, м. Чугуїв, вул. Чапаєва, 9, повідомляється про те, що Генпрокуратурою України 27 червня у кримінальному провадженні складено письмове повідомлення йому про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених  ч. 2 ст. 15 (Замах на злочин), ч. 4 ст. 28 (Вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією), ч.5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч.2 ст. 205 (Фіктивне підприємництво), ч.3 ст. 209 (відмивання коштів та іншого майна, здобутих злочинним шляхом),  ч.3 ст. 212 (Ухилення від сплати податків та інших обов'язкових платежів), ч.1 ст. 255 (Створення злочинної організації), ч.3 ст. 358 (Підроблення документів, використання підроблених документів), ч.1 ст. 366 (Службове підроблення) КК України», – вказано у повідомленні.

Таким чином, Сергій Курченко підозрюється у тому, що він створив та забезпечив діяльність злочинної організації, метою якої було вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів, здійснював керівництво такою організацією, а також протягом січня 2010 року – лютого 2014 року приймав участь у злочинах, які були вчинені такою організацією.

Як зазначили у відомстві, письмове повідомлення про підозру направлено Курченку за адресою його місця реєстрації: Харківська область, м. Чугуїв, вул. Чапаєва, 9.

Нагадаємо, 30 травня 2017 прокуратура Одеської області погодила і направила бізнесмену Сергію Курченку повідомлення про підозру у створенні злочинної організації й ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло