Україна очолила Організацію Чорноморської економічної співпраці

Україна очолила Організацію Чорноморської економічної співпраці

Регіон став проблемним з початку російської агресії

Україна бере на себе головування в Організації Чорноморського економічного співробітництва (ОЧЕС). Сьогодні в Стамбулі відбулася церемонія передання права на очолення організації, в якій взяв участь перший заступник голови МЗС Вадим Пристайко. Про це Міністерство закордонних справ написало у своєму Твіттері.

«Сьогодні Україна переймає головування в ОЧЕС. Українську делегацію очолює перший заступник Міністра Вадим Пристайко», – написали у відомстві.

Головування України розпочнеться з 1 липня і триватиме наступні півроку.

Економічна співпраця між країнами причорноморського регіону останнім часом стала залежати від агресивної поведінки Російської федерації, заявив Пристайко під час свого виступу на засіданні Ради МЗС країн ОЧЕС.

«Економічна співпраця в регіоні Чорного моря стала заручником російської агресії», – зазначив він.

Як відомо, Організація Чорноморського економічного співробітництва була створена в 1992 році. Організація має на меті забезпечення економічного розвитку в басейні Чорного моря й сьогодні об'єднує 12 держав Причорномор'я і Південних Балкан. Штаб-квартира організації розташована у Стамбулі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло