Перемога: США експортуватимуть вугілля в Україну

Перемога: США експортуватимуть вугілля в Україну

Експорт американської енергії допоможе країнам Європи позбавитися залежності від Росії

Перемога: США експортуватимуть вугілля в Україну
Фото: pixabay.com

Дональд Трамп оголосив про початок «золотої епохи» енергетичного бізнесу США, маючи намір збільшити експорт природного газу, вугілля та нафти за кордон. Зокрема, Сполучені Штати планують експортувати вугілля до України, а також зняти обмеження на кредитування США вугільних проектів за кордоном Про це повідомляє Reuters.

«Україна вже каже нам, що їм потрібні мільйони тонн вугілля», – сказав Трамп.

Під час засідання департаменту енергетики Трамп сказав, що США експортуватиме американську енергію по всьому світу.

Трамп просуватиме експорт американського LNG-газу наступного тижня у Варшаві на зустрічі з десятками лідерів країн Центральної та Східної Європи, регіонів, які залежать від російських поставок газу. Тоді Трамп зустрінеться із президентом РФ Володимиром Путіним у рамках саміту G20 у Німеччині. Це стане першою зустріччю двох лідерів на фоні зростаючого напруження стосовно імовірного втручання Росії у американські вибори 2016 року.

США десятиліттями були великим імпортером природного газу, а пізніше цього року або наступного країна планує стати найбільшим світовим експортером.

Хоча багато хто критикував Трампа за його вихід із Паризької кліматичної угоди, оскільки це може погіршити відносини із багатьма країнами світу, міністр енергетики США Рік Перрі підкреслив, що експорт енергії, навпаки, зміцнить зв’язки із союзниками. Також він зазначив, що країна «приймає позицію співробітництва із багатьма країнами, яким зможуть постачати енергію, щоб ті припинили бути заручниками Росії».

Нагадаємо, раніше цього місяця американський газ вперше було доставлено в Польщу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло