Вартість нафтопродуктів: ціни в опті почали зростати

Вартість нафтопродуктів: ціни в опті почали зростати

На зміну цін вплинуло відновлення нафтових котирувань

Експерти Консалтингової групи «А-95» відмічають, що у період з 23 по 30 червня середні ціни на нафтопродукти в крупному опті (залізничні цистерни) перейшли від зниження до мінімального зростання. Бензини інерційно подешевшали на 100–150 грн/т. ДТ зросло на 370 грн/т, до 20 540 грн/т. Новий тренд обумовлений відновленням нафтових котирувань, і як наслідок – зростанням вартості палива в європейських портах. За тиждень котирування ДТ додали $23–25​​/т й вийшли на рівень середини червня.

Великооптовий ринок України

У роздробі особливих змін не відбулося. Розворот цін закріпить поточні ціни на АЗС. Зміни на наступному тижні малоймовірні.

Динаміка роздрібних цін в Україні

Автогаз у свою чергу продовжує падати в ціні. Дешевшає як оптовий ресурс, так і роздріб. У Києві мейджори опустилися нижче 11 грн/л. На ринку доступний ресурс нижче 10 грн/л. Результати аукціонів і котирування на кордоні України зберігають потенціал для подальшого зниження цін на АЗС/АГЗС.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло