Рон Денніс покидає McLaren

Рон Денніс покидає McLaren

Новий холдинг об'єднає існуючий бізнес із суверенним національним фондом добробуту Бахрейну

Рон Денніс покидає McLaren
фото з https://twitter.com/McLarenF1

Рон Деніс продає свої долі в гоночному та виробничому конгломератах McLaren Technology Group та McLaren Automotive і йде з посади голови. Про це повідомляє Bloomberg.

McLaren Automotive – британський виробник дорогих спортивних автомобілів, який розпочав роботу у 1963 році. Зараз входить до McLaren Group, до якої також відносяться команда Formula 1, McLaren Honda та ще декілька технологічних компаній. Компанія випускає дорожні автомобілі на основі технологій, відпрацьованих перед час перегонів на болідах Formula 1.

Нова холдингова компанія McLaren Group поєднає бізнес із суверенним фондом національного добробуту Bahrain Mumtalakat Holding, а приватний холдинг TAG Group залишиться мажоритарним акціонером. Денніс залишить посаду,коли угоду буде завершено.

Новим очільником холдингової компанії вартістю у $3.1 млрд стане Шейх Мохаммед бен Есса Аль Халіфа.

Рон Денніс останні 37 років стояв на чолі англійської McLaren, привівши команду до 158 перемог у Гран-Прі та 17 світових чемпіонатів з перегонів Formula 1. McLaren International оцінювалась у 3 млн фунтів, коли він тільки її заснував у 1980 році. Минулого року компанія отримала загальний прибуток у розмірі 898 млн фунтів стерлінгів і надала робочі місця 3400 особам.

«Ми маємо намір спиратись на досягнуті результати, – сказав Шейх Мохаммед бен Есса Аль Халіфа, – Ми також забезпечили фінансування, щоб стимулювати зростання усіх наших підприємств, консолідувати фінансову структуру та реорганізувати базу акціонерів». 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло