Petcube придбав канадський стартап віддаленого спостереження і годування домашніх тварин

Petcube придбав канадський стартап віддаленого спостереження і годування домашніх тварин

Ціна угоди не розголошується

Petcube придбав канадський стартап віддаленого спостереження і годування домашніх тварин
Фото petcube.com

Компанія Petcube, відомий український стартап інтерактивного зв'язку з домашніми тваринами, придбала PetBot – канадський стартап, що виробляє пристрої віддаленого спостереження і годування домашніх вихованців.

Придбання включає в себе інтелектуальну власність і активи компанії. Засновник канадської компанії Мишко Дзамбу (Misko Dzamba) приєднається до інженерної команди Petcube у ролі головного інженера.

Індустрія догляду за домашніми тваринами знаходиться на межі прориву. Очікується, що 40 мільйонів господарів домашніх тварин використовуватимуть обладнання для інтерактивного зв'язку з домашніми тваринами до 2022 року.

Згідно з прогнозами Petcube, прибуток може бути оціненим у $ 4,2 млрд до 2022 року, не включаючи платні послуги, що надаються цим підключеним пристроям.

З придбанням Petcube поглибить досвід в області штучного інтелекту і машинного навчання. Компанія вже готує нові випуски продуктів.

Petcube також збирається випустити свою власну інтерактивну камеру для годування – Petcube Bites.

Продукти Petcube доступні в більш ніж 18 країнах і продаються в більш ніж 2500 торгових точках, включно з Best Buy, Petco, Bed Bath і Beyond, на додаток до Amazon. Штаб-квартира компанії знаходиться в Сан-Франциско, з офісами в Києві та Шеньчжені.

У 2015 році Petcube підняв seed-раунд у розмірі 1,1 млн доларів від фондів AVentures Capital і Almaz Capital.

Інвестори пояснювали свій інтерес до стартапу тим, що попит на камери домашнього спостереження на американському ринку зростає (а саме на цей ринок стартап орієнтований в першу чергу). Також, інвесторам сподобався сам гаджет і його об'єднання з онлайн-спільнотою.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло