Захворіло у світі
32,569,168
Померло у світі
988,996
Вилікувалось у світі
22,489,844
Захворіло в Україні
195,504
Померло в Україні
3,903
Вилікувалось в Україні
86,873
Німеччина робить все можливе для убезпечення G20 від кібератак

Німеччина робить все можливе для убезпечення G20 від кібератак

Влада визнає, що віртуальні протести є не менш ефективними ніж звичайні

Німеччина робить все можливе для убезпечення G20 від кібератак
Фото pixabay.com

Німеччина вживає усіх заходів для убезпечення саміту «Великої двадцятки» від кібератак, яка відбудеться наступного тижня у Гамбурзі. Про це повідомляє Reuters.

Арне Шоенбом (Arne Schoenbohm), голова Федерального відомства з інформаційної безпеки Німеччини? сказав, що влада створила спеціальний цілодобовий командний центр для захист від атак в кіберпросторі: «Ми інтенсивно готуємось до усіх форм протесту».

Шоенбом заначив, що відомство не має інформації щодо імовірних майбутніх атак, але проводить спеціальні тести, щоб забезпечити безпеки комп’ютерних мереж, коли 20 лідерів зустрінуться на саміті 7 та 8 червня.

Для протидії очікуваним протестам у Гамбурзі будуть залучені близько 20 000 поліцейських із собаками та конями, також будуть використовуватись гвинтокрили.

Шонбоем повідомив, що влада усвідомила,що люди можуть протестувати віртуально так само результативно: «Немає необхідності долати 100 км або 1000 км. В Кіберпросторі ви просто програмуєте, це швидше ніж в реальному світі».

Видання повідомляє, що німецькі спеціалісти із кібербезпеки тісно співпрацюють із своїми колегами із країн «Великої двадцятки», включно із США, для захисту комп’ютерних мереж, камер спостереження і іншого обладнання для посилення безпеки.  

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті