Огляд криптовалют: на ринку встановився баланс попиту і пропозиції

Огляд криптовалют: на ринку встановився баланс попиту і пропозиції

Незважаючи на відсутність істотного попиту, ціна $2400 все ще має сильну підтримку

Огляд криптовалют: на ринку встановився баланс попиту і пропозиції
фото Shutterstock

У перші дні липня ціни на криптовалюти не продемонстрували активного зростання, не дивлячись на те, що наприкінці червня ринок оживився.

Головні новини на ринку минулого тижня:

– Криптовалютне співтовариство знаходилося в очікуванні чергового ICO – EOS платформа.

– Опубліковано оновлений код пропозиції щодо масштабування біткоіна Segwit2x.

– IBM розробляє фінансову блокчейн-платформу для Digital Trade Chain Consortium, яка включає сім найбільших європейських банків: Deutsche Bank, HSBC, KBC, Natixis, Rabobank, Societe Generale і Unicredit.

– Британський банк Barclays веде переговори з британським Управлінням з фінансового нагляду (FCA) і місцевими фінтех-компаніями про підвищення безпеки біткоіна, а також про впровадження криптовалюти в банківську систему.

– Народний банк Китаю включить блокчейн до п'ятирічного плану розвитку країни.

– Міжнародний валютний фонд порадив банкам серйозніше ставитися до інвестицій в криптовалюту.

– В Японії кріптовалютні біржі планують запропонувати своїм клієнтам страхові продукти (для запобігання втрат від невдалих транзакцій і збоїв у роботі торговельних майданчиків).

– Також Японія готується задіяти блокчейн у сфері держзакупівель.

– Другий у Європі за обсягом контейнерного вантажообігу порт Антверпена запускає пілотний блокчейн-проект, націлений на оптимізацію логістичних процесів.

Ціна біткоіна на топ-5 біржах за станом на 3 липня 2017 року – 8:30

Біржа Bitstamp (EUR) Bitfinex (HK) Coinbase-GDAX (US) BitFlyer (JP) KUNA (UA)
Ціна €2194 $2443 $2493 ¥281 819  ₴63 417 
Огляд криптовалют: на ринку встановився баланс попиту і пропозиції

До кінця червня ренджева волатильність знизилася, тижневі цінові максимуми встановлювалися нижче за попередні, а тижневі мінімуми не оновлювалися. Сильна і стабільна підтримка в районі $2400.

Огляд криптовалют: на ринку встановився баланс попиту і пропозиції
Зниження волатильності за відсутності нових максимумів і мінімумів, демонструє встановлення певного балансу попиту і пропозиції на ринку. За останній тиждень на графіку (особливо чотиригодинному) намалювалася ситуація, яка називається lack of demand – «відсутність попиту», проте в районі ціни $2400 біткоін все ще отримує сильну підтримку.

Протягом тижня-двох цінової графік може «прилипнути» до зони цінової підтримки, після чого, швидше за все, ціна просяде.

Сформована невизначеність на ринку, як передбачається, триватиме до початку масового включення в SegWit (намічено на 21 липня). Залежно від майбутнього фонового шуму в мережі напередодні цих подій і власне результату, ціна вестиме себе відповідно до реакції більшості публіки.

Головна рекомендація тим, хто збирається купувати криптовалюту: на тлі рейнджа, що звужується, та волатильності, що знижується, стежте за обсягами продажів і покупок. За відсутності поновлення тижневих максимумів максимально розраховуйте ризики згідно з обсягами ваших позицій.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло