Китайські інвестори хочуть видобувати на Львівщині «зелену» енергію

Китайські інвестори хочуть видобувати на Львівщині «зелену» енергію

Львівська облдержадміністрація зацікавлена у розвитку теплової енергетики

У місті Добромиль Старосамбірського району, що на Львівщині, планується збудувати теплову електростанцію. Займатиметься цим підприємство «Shandong Qingneng Power Co., Ltd».

Про це повідомляють у прес-центрі Львівської облдержадміністрації.

Олег Синютка запевнив присутніх, що Львівщина – комфортний регіон для інвестування. Він наголосив, що облдержадміністрація зацікавлена у розвитку теплової енергетики, оскільки зі збільшенням обсягів інвестування, підприємства області мають потребу у збільшенні ресурсів.

Як повідомляється, інвестори зацікавлені у тому, щоб збудувати теплову електростанцію на території Львівської області, використовуючи ресурс “Укрлісхолдінгу”, який спеціалізується на обробці деревини.

З допомогою необхідного обладнання, залишки від виробництва генеруватимуть у так звану «зелену» енергію з її подальшим запуском у мережу.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Спільне українсько-китайське підприємство «Укрлісхолдінг» зареєстроване 16.07.2014р. реєстраційною службою Старосамбірського районного управління юстиції Львівської області.

Основним видом діяльності товариства є «виробництво фанери, дерев’яних плит і панелей, шпону» (КЕД 16.21).

Підприємство спеціалізується на обробці деревини та виробництві шпону лущеного із бука, берези, ясеня тощо.

«Shandong Qingneng Power Co., Ltd», що розташована в місті Цінчжоу провінції Шаньдун, перетворилася на найбільшого провідного приватного виробника парових турбін та генераторів у Китаї, площею 200 000 квадратних метрів з площею будівництва 90 000 квадратних метрів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло