Захворіло у світі
30,784,671
Померло у світі
957,059
Вилікувалось у світі
21,032,712
Захворіло в Україні
175,678
Померло в Україні
3,557
Вилікувалось в Україні
77,512
Бориспіль буде розвиватися як хабовий аеропорт

Бориспіль буде розвиватися як хабовий аеропорт

Сьогодні відбулася урядова нарада з питань розвитку ринку авіаперевезень в Україні

По закінченні наради щодо розвитку ринку авіаперевезень в Україні, яка відбулася сьогодні у Кабміні за головуванням прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та за участю гендиректора аеропорту Бориспіль Павла Рябікіна, стало відомо, що там, зокрема, обговорювалися перспективи регіональних аеропортів з метою розвитку української авіації, а саме можливості регіональних аеропортів обслуговувати лоукост-авіакомпанії.

Про теми та результати наради Павло Рябікін повідомив на власній сторінці у Facebook.

«Перш за все, ми на рівні Кабінету Міністрів України прийшли до спільного знаменника про те, що «Бориспіль» буде розвиватися як хабовий аеропорт, оскільки ця модель розвитку вже довела свою економічну ефективність. Це поняття буде внесене до Стратегії розвитку транспортної галузі в частині авіаційного транспорту», – написав він.

Крім того, згідно повідомлення гендиректора Борисполя, прем'єр-міністр Гройсман підтримав ініціативу адміністрації аеропорту про плани інфраструктурного розвитку. Зокрема йшлося про розширення галереї діючого терміналу, розширення перону біля терміналу D і транзитної зони, модернізацію багажної системи, реконструкцію другої злітно-посадкової смуги впродовж п'яти років, запуск центральної заправної станції.

Також великий блок питань був пов'язаний із здешевленням внутрішніх перевезень – говорили про принципи оподаткування, здешевлення вартості авіапалива та інші. Найближчим часом має бути сформована міжвідомча робоча група для відпрацьовування всіх перерахованих вище питань.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті