Світовий банк дасть українським безробітним 20 млн грн

Світовий банк дасть українським безробітним 20 млн грн

Загалом на реалізацію в Україні соцпроектів банк виділив $300 млн

Світовий банк дасть українським безробітним 20 млн грн
Фото Анна Наконечна для mind.kiev.ua

Світовий банк виділив 20 млн грн Україні на реалізацію в 2017 році пілотного проекту «Рука допомоги», покликаного допомогти безробітним.

Цю цифру назвав на прес-конференції в Харкові міністр соціальної політики України Андрій Рева, у відповідь на запитання «Укрінформу».

«На реалізацію в Україні ряду соціальних проектів Світовий банк виділив $300 млн, в тому числі 20 млн грн на реалізацію у 2017 році пілотного проекту «Рука допомоги». Його суть – створення механізмів повернення на ринок праці безробітних, які живуть на допомогу, задовольняючись роллю споживача», – зазначив міністр.

За його словами, з урахуванням світового досвіду, в рамках проекту всі бажаючі з числа безробітних отримають підтримку у працевлаштуванні, включаючи громадські роботи, а також, в обмін на бізнес-плани, складені за консультативної допомоги фахівців, безпроцентну фінансову допомогу в розмірі 65 000 грн у вигляді обладнання та матеріалів для започаткування власної справи.

Розрахований на два роки проект «Рука допомоги» стартував наприкінці 2016 року. Наразі він реалізується у Харківській, Полтавській та Львівській областях.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті