Луценко закликав Раду залучити Довгого до кримінальної відповідальності

Луценко закликав Раду залучити Довгого до кримінальної відповідальності

Довгий звинувачується у зловживанні службовим становищем на посаді секретаря Київради

До членів регламентного комітету Верховної Ради звернувся позафракційний народний депутат, екс-секретар Київської міськради Олесь Довгий з проханням підтримати подання генпрокурора Юрія Луценка про зняття депутатської недоторканності.

Про це повідомляє Інтерфакс.

«Я звертаюся до вас: підтримайте уявлення і дайте мені можливість поставити раз і назавжди крапку на цих спекуляціях в судовому порядку», – заявив Довгий після того, як Луценко представив позицію Генпрокуратури за цим поданням.

Генпрокурор України у вівторок, 4 липня, прийшов на засідання регламентного комітету Верховної Ради і виступив перед членами комітету з юридичним обґрунтуванням подання про зняття недоторканності з Довгого за зловживання службовим становищем на посаді секретаря Київради, що призвело до виведення земель заказника «Жуків острів» з власності громади Києва вартістю 81 млн грн.

«Ми вважаємо, що у нас достатньо зібраних матеріалів, щоб висунути підозру чинному народному депутату Довгому Олесеві Станіславовичу в тому, що він, чітко усвідомлюючи після підписання ним особисто візи на розгляд клопотання по житловому кооперативу» Технолог «, що вони просять близько 100 га в межах заказника місцевого значення, який визначався не скасована рішенням Київської міської ради від 2005 року, поставив всупереч регламенту Київради питання до порядку денного в невстановленому порядку, змусивши певним чином діяти пана Євлаха – керівника відповідної комісії, а також ставив на голосування без роздачі матеріалів, що також порушив регламент «, – сказав генпрокурор.

Генпрокурор вважає, що ситуація свідчить про зловживання службовими обов'язками секретаря Київради Довгого. Наслідком цього стало виведення з власності київської громади землі на нормативно-грошову оцінку понад 81 млн грн. З цього приводу Луценко попросив прийняти рішення про винесення питання на сесію для дачі дозволу залучити Довгого до кримінальної відповідальності за статтею 364 ч.2.

Ч.2 ст. 364 КК України – зловживання владою або службовим становищем, якщо воно спричинило тяжкі наслідки, – карається позбавленням волі на строк від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло