В «Uber-Україна» пояснили, чому приймають навіть старі вітчизняні авто

В «Uber-Україна» пояснили, чому приймають навіть старі вітчизняні авто

Зняття обмеження за роком випуску не пов'язано зі звільненнями водіїв, – менеджер

В «Uber-Україна» пояснили, чому приймають навіть старі вітчизняні авто
Фото УНIАН

Міжнародний сервіс таксі Uber в Україні почав прийом вітчизняних автомобілів, незалежно від року їх випуску, в зв'язку зі зростанням попиту на поїздки, а не через звільнення водіїв. Про це повідомив генеральний менеджер Uber в Україні, Азербайджані, Білорусі та Казахстані Олексій Стах, передає Інтерфакс-Україна.

«Попит настільки виріс, що його вже не можна задовольняти автомобілями середнього класу. Ми зробили дослідження: чи впливає марка авто на ступінь задоволеності користувача? – Ні, не впливає. Впливає чистота, манери водія», – сказав він на прес-конференції, приуроченій річниці Uber в Україні, у вівторок у Києві.

Припускалося, що Uber почав приймати вітчизняні авто через те, що багато водіїв пішли працювати в інші сервіси через скорочення зарплати.

«Це цікава теорія, але вона не відповідає дійсності», – зазначив Олексій Стах.

Щодо питання про ввезені в країну автомобілі на так званих «єврономерах», він повідомив, що Uber не обмежує автомобілі на іноземних номерах за умови, що вони технічно справні і допущені до експлуатації на території України.

«Uber – це сервіс, який з'єднує постачальників транспортних послуг з користувачами, так само як стільниковий оператор з'єднує двох користувачів, які спілкуються за допомогою зв'язку. Треба розуміти, що відповідальність лежить на водієві і водій зобов'язаний, перед тим, як зайти на платформу, надати інформацію про страхування. У випадку виникнення ДТП відповідальність несе джерело шкоди, і компенсація завданої шкоди застрахована – це страховка водія», – пояснив менеджер компанії, додавши, що це питання їм небайдуже, і керівництво Uber всіляко допомагає користувачам отримати відшкодування у випадку ДТП.

Ще в лютому цього року Uber почав приймати для перевезень в Україні вітчизняні автомобілі, незалежно від року їх випуску, головна умова – в хорошому стані.

«Такі автомобілі, як Lanos, Nexia, Geely Ck або вітчизняний Sens в доглянутому стані приймаються на платформу», – зазначав тоді Uber. Приймалися такі авто, як ZAZ Vida, Forza, Chance, Lada Granta, Kalina, Priora та інші.

Головним орієнтиром має бути рейтинг, який пасажири ставлять після поїздок, зазначала служба в своїх розсилках.

Нагадаємо, в Україні сервіс Uber доступний з 2016 року і сьогодні працює в Києві, Одесі, Львові, Дніпрі та Харкові.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло