Інвестор з Казахстану придбав український Регіон-Банк

Інвестор з Казахстану придбав український Регіон-Банк

Банк тепер буде орієнтуватися на розвиток цифрових технологій

Казахстанський інвестор Аріф Бабаєв став власником українського Регіон-Банку, поміняв назву на Sky Bank, повідомила прес-служба банку, на яку посилається Інтерфакс-Україна.

«Казахстанський інвестор викупив універсальний Регіон-Банк з 26-річним досвідом на українському ринку, перейменувавши його в Sky Bank і зробивши акцент у розвитку на IT-рішення», – наголошується в інформації на сайті банку у вівторок.

«Ми робимо серйозні інвестиції в IT-системи, дуже обережно ставимося до кредитування і маємо значну подушку з ліквідних активів, це запорука нашої надійності», – зазначив Аріф Бабаєв.

Бабаєв – казахстанський підприємець, має багаторічний досвід роботи в банківській сфері, у 2013-2016 рр. був керуючим директором одного з найбільших в Казахстані Казкоммерцбанку.

Процес зміни основного власника Регіон-Банку почався в грудні 2016 року, коли Аріф Бабаєв придбав 53,54% акцій у харківського бізнесмена, президента Харківського банківського союзу Анатолія Волока.

Регіон-Банк засновано в 1991 році. За даними Нацбанку України (НБУ), на 15 травня 2017 року його найбільшим акціонером був голова наглядової ради Аріф Бабаєв (99,0935%).

За інформацією НБУ, на 1 квітня 2017 року за розміром загальних активів банк займав 77-е місце (325,253 млн грн) серед 90 діючих в країні банків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті