Deloitte і блокчейн-платформа Waves стали стратегічними партнерами

Deloitte і блокчейн-платформа Waves стали стратегічними партнерами

Дві компанії разом розвиватимуть цифрову економіку

Аудиторська компанія Deloitte і російська блокчейн-платформа Waves уклали договір про стратегічне партнерство. Про це повідомляє портал ForkLog.

Основним завданням партнерства є розробка індивідуальних блокчейн-рішень і допомога проектам у проведенні ICO.

«Блокчейн-технології дають можливість стартапам, інвесторам та іншим зацікавленим сторонам швидко залучати великі кошти в криптовалюті. Проте ринок криптовалют існує відносно недавно, і не всі механізми його регулювання опрацьовані. Тому ми раді можливості співпраці з блокчейн-платформою Waves і впевнені, що результатом спільної роботи стане формування необхідних умов для правового регулювання проектів у галузі блокчейну як в Росії, так і в СНД регіоні», – зазначив глава Групи з надання юридичних послуг для технологічних проектів компанії «Deloitte», СНД Артем Толкачов.

Платформа Waves надаватиме технологічні рішення для впровадження інструментів цифрової економіки. Вона також допоможе стартапам провести рекламну кампанію щодо просування нових продуктів: правильно розставити пріоритети і визначити ті канали, які найкраще підходять для успішної реалізації проекту.

«Наше партнерство – прекрасний крок до того, щоб блокчейн-технологія набула масового застосування. Зараз діяльність блокчейн-компаній ніяк не регулюється, оскільки законодавство просто відсутнє. Наше стратегічне партнерство з «Deloitte» – можливість активно формувати цей регуляторний ландшафт», – прокоментував засновник і генеральний директор Waves Олександр Іванов.

Нагадаємо, на початку червня Waves увійшов до першої десятки цифрових активів за ринковою капіталізацією. На даний момент, згідно з даними Coinmarketcap, він посідає 19 місце з показником у $380,342 млн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло