Чи безпечно кермувати Model S від Tesla

Чи безпечно кермувати Model S від Tesla

Федеральний тест та випробування дослідницького інституту демонструють протилежні результати

Чи безпечно кермувати Model S від Tesla
Model S
фото з www.tesla.com

Tesla Model S не отримав найвищі оцінки рейтингу безпеки. Про це у четвер повідомив Страховий інститут дорожньої безпеки (IIHS), передає Reuters.

Chevrolet Impala, Ford Taurus таTesla Model S були трьома седанами, які отримали «прийнятний рейтинг» у тесті, призначеному для моделювання ситуації, коли автомобіль вдаряється передньою водійською стороною у дерево або інший транспортний засіб, зазначає IIHS.

Загальну найвищу оцінку отримали моделі Ford Lincoln Continental, Mercedes-Benz E-Class та Toyota Avalon .

Згідно з даними тесту, пасок безпеки у автомобілі Model S не був достатньо ефективним та міг призвести до того, що голова водія сильно страждала від удару об кермо через подушку безпеки.

Представник Tesla у електронному листі повідомив, що Model S отримав найвищий рейтинг у випробуваннях у всіх тестах IIHS, за виключенням одного невеликого краш-тесту, де він отримав другу за величиною оцінку.

«IIHS і десятки інших приватних галузевих груп по усьому світу мають власні методи і мотивації, які відповідають їх суб’єктивним цілям», – сказав представник прес служби.

Автовиробник також повідомив, що найбільш об’єктивний та незалежний тест на безпеку автомобіля проводить уряд США. Цей тест визначив , що моделі S та X мають найменшу вірогідність спричинення травм від час аварій.

IIHS є дослідницьким підрозділом страхової галузі і його краш-тести мають значний вплив на проектування транспортних засобів для їх безпечності. Автовиробники прагнуть отримати найвищі рейтинги в тестах IIHS, як і під час федеральних краш-тестів. 

Нагадаємо, кросовер від Tesla, Model X, отримав найвищу оцінку у кожній категорії безпеки під час тестування Національного управління безпеки руху на трасах (NHTSA). Це ж агентство стверджує, що із усіх автомобілів,які NHTSA колись перевіяло, лише Model S перевершила результати Model X у категорії найменшої імовірності отримання травми при аварії. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло