Росії через санкції довелося закуповувати турбіни для кримських ТЕС на вторинному ринку

Росії через санкції довелося закуповувати турбіни для кримських ТЕС на вторинному ринку

Турбіни потім були модернізовані на російських заводах

Російська компанія «Технопромекспорт» купила на вторинному ринку чотири турбіни для енергооб'єктів в Криму і силами російських заводів і інжинірингових компаній модернізувала їх. Про це пише Прайм з посиланням на повідомленні компанії.

«У поточних обставинах «Технопромекспорт» було змушене придбати чотири комплекти газотурбінних установок із вторинного ринку. З метою їх приведення до умов і вимог проекту, які закладалися спочатку, була проведена модернізація даних установок силами спеціалізованих російський заводів і інжинірингових компаній, що володіють сучасним обладнанням та кваліфікованими фахівцями», – йдеться в повідомленні російської компанії.
Компанія планувала поставити на анексований півострів газові турбіни класу Е, виробництва іранської компанії MAPNA. Але сторони не досягли взаєморозуміння з низки технічних і комерційних питань і контракт не підписали.
Раніше повідомлялось, що німецька фірма Siemens, незважаючи на санкції Європейського союзу, поставила турбіни для електростанції для ТЕС в Криму. Пізніше представник компанії спростував цю інформацію в коментарі агентству РІА Новини.

Нагадаємо, РФ будує в окупованому Криму ТЕС, які повинні перекрити енергодефіцит у регіоні. Загальна потужність генерації на півострові – 920,3 МВт, на піку потрібно до 1,43 ГВт. Але потужних газових турбін у РФ не виробляють, а постачання західного обладнання до Криму заборонене санкціями.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло