Веселої п'ятниці: надвечір рух транспорту у центрі столиці тимчасово обмежать
ВО «Свобода» організовує марш

Сьогодні, 7 липня, орієнтовно з 18:00 до 23:00, тобто саме у час пік, відповідно до звернення ВО «Свобода», КМДА призупинить або частково обмежить руху транспорту вулицями, якими пролягатиме маршрут заходу. Представники цієї політичної партії планують провести марш до дня народження Мирослава Мисли.
Про це повідомила прес-служба КМДА.
А саме, йдеться про ділянки від Арсенальної площі – вулицею Грушевського – Кріпосним провулком – вулицею Інституцькою – Хрещатиком (від Майдану Незалежності до Європейської площі) – Володимирським узвозом – по вулиці Сагайдачного – до Контрактової площі.
Під час проведення акції працівники Патрульної поліції можуть призупиняти руж громадського транспорту. Окрім того, можливі тимчасові зміни в роботі автобусів «Київпастрансу».
КМДА просить водіїв і пасажирів наземного громадського транспорту враховувати зазначену інформацію та утриматись від поїздок зазначеними вулицями, і, за можливості, обирати інші маршрути руху.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].