Дорогу в Черкаській області відремонтує білоруська компанія

Дорогу в Черкаській області відремонтує білоруська компанія

Компанія з Білорусі вперше виграла тендер на ремонт автодороги в Україні

За результатами тендеру 4 липня білоруський ВАТ «Шляхово-будівельне трест №2 Гомель» виграв замовлення на ремонт автодороги державного значення Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань. Про це повідомляють «Наші гроші» з посиланням на дані в системі «Прозорро».

Вартість робіт склала 113,09 млн грн, таким чином вартість одного кілометра обійдеться в 9,19 млн грн за кілометр. До грудня трасу повинні відремонтувати на ділянці км 0 + 000 – км 12 + 300 довжиною 12,3 км.

Допущеними конкурентами були ТОВ «Шляхбуд», ТОВ «Главшляхбуд», а також ТОВ «Ростдорстрой», яке єдине з учасників ні разу не знижувало ціну в ході аукціону. У той же час ТОВ «Автомагістраль-Центр» і ТОВ «Декас Інжиніринг» не допустили до торгів через недоліки підтвердження наявності обладнання та матеріально-технічної бази.

ВАТ «ГОСТ №2 м Гомель» з білоруського державного холдингу «Белавтодор» вперше виграло тендер в Україні. За даними інформагентства «Белта», незабаром відкриються українські представництва ще двох дочірніх компаній холдингу – з Бреста та Гродно.

Компанія буде виконувати демонтажні роботи і холодне фрезерування, зміцняти узбіччя, облаштовувати покриття з асфальтобетонних і щебенево-мастичних сумішей, в тому числі перехідно-швидкісні смуги, з'їзди і смуги на підйом, встановить бортові камені, огородження і напрямні стовпчики, зродить розмітку.

Гарантійний термін на асфальтобетонне покриття становить 3 роки, а на розмітку фарбою – півроку.

Постачальником асфальтобетону, дорожньої фарби, щебеню та піщано-щебеневої суміші, бітумної емульсії і бар'єрного огородження буде українське ТОВ «СУБП «Белавтодор-Україна».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло