ПУМБ домігся банкрутства «ТММ-Енергобуд» через суд

ПУМБ домігся банкрутства «ТММ-Енергобуд» через суд

Компанія винна банку близько 200 млн грн

Господарський суд Херсонської області 19 червня розпочав процедуру банкрутства компанії «ТММ-Енергобуд» за позовом ПУМБ через заборгованість в 185,82 млн гривень. Про це повідомляють Українські Новини з посиланням на матеріали суду.

Ще 29 грудня 2014 року Господарський суд Дніпропетровської області в зв'язку з неналежним виконанням «ТММ-Енергобуд» зобов'язань за договором про відкриття акредитивів від травня 2008 постановив стягнути з компанії заборгованість по кредиту в розмірі $2,7 млн, 3,52 млн євро, заборгованість за непогашені відсотки $304 тис., 392,5 тис. євро, пеню 11,4 млн грн.

У січня 2015 був виданий наказ про примусове виконання судового рішення. При цьому в тому ж 2015 році боржник добровільно частково погасив борг на суму $273,8 тис.

На даний момент введена процедура розпорядження майном боржника протягом 115 днів. Арбітражний керуючий повинен до 8 серпня 2017 року подати до господарського суду відомості про результати розгляду вимог кредиторів, скласти реєстр вимог, провести інвентаризацію майна і визначити його вартість.

Як вказав позивач в суді, станом на 17 травня «ТММ-Енергобуд» мав беззаперечну заборгованість перед банком в загальній сумі 185,82 млн гривень (без урахування розміру пені за порушення термінів сплати боргових зобов'язань в сумі 11,4 млн гривень і судового збору в сумі 73 тис. гривень).

В кінці минулого року власнику і генеральному директору компанії Миколі Толмачеву було заборонено судом виїжджати за кордон.

Нагадаємо, Микола Толмачов також володіє будівельною компанією ТММ, яка є забудовником ЖК «Сонячна брама», ЖК «Тріумф», ЖК «Каскад», ЖК GreenTower і інші.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті