США планує випробування свого комплексу протиповітряної оборони

США планує випробування свого комплексу протиповітряної оборони

Систему THAAD перевірятимуть балістичною ракетою середньої дальності

Найближчими днями США планують провести новий тест своєї системи протиповітряної оборони THAAD (протиракетний комплекс наземного базування для висотного заатмосферного перехоплення ракет середньої дальності) проти балістичної ракети середньої дальності. Про це повідомляє Reuters.

Не зважаючи на те, що випробування були заплановані кілька місяців назад, тест ППО США набуває нового значення після запуску КНДР балістичної ракети 4 липня, що загострило напруженість у регіоні.

Нагадаємо, за кілька днів по проведення саміту «Великої двадцятки» Північна Корея вчергове здійснила запуск міжконтинентальної балістичної ракети. Як повідомляється, запуск ракети замовив президент КНДР Кім Чен Ин, після чого він зазначив, що його ракети можуть вразити будь-яку точку світу.

Як повідомляється, це буде перше випробування системи THAAD на Алясці для захисту від симульованої атаки балістичної ракети середньої дальності.

Аналогічна система ППО THAAD розміщена у Південній Кореї.

Агентство США з протиракетної оборони (MDA) підтвердило, що має намір провести випробування системи «на початку липня».

Кріс Джонсон, представник MDA сказав, що система ППО THAAD на Тихоокеанському космічному комплексі Аляска у м. Кадьяк буде «визначати, відслідковувати та вражати ціль за допомогою перехоплювача THAAD».

MDA повідомляє, що система ППО THAAD продемонструвала 100% ефективність під час кожного з 13 тестових запусків, що відбувались з 2006 року.  

Нагадаємо, у відповідь на запуск ракети КНДР, США попередили, що застосують силу «якщо це буде необхідно» для зупинення ядерної ракетної програми Північної Кореї, втім надають перевагу консолідованим глобальним діям проти Пхеньяну. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло