Перед Порошенком Тіллерсон зустрівся із «молодими реформаторами»
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Перед Порошенком Тіллерсон зустрівся із «молодими реформаторами»

Представники громадянського суспільства попросили більш жорстко контролювати українську владу та Президента

Перед Порошенком Тіллерсон зустрівся із «молодими реформаторами»
Фото facebook.com/Mustafanayyem

Перед зустріччю із Президентом України Петром Порошенком держсекретар США Рекс Тіллерсон зустрівся з представниками громадянського суспільства.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Мустафа Наєм. Він повідомив, що з української сторони на зустрічі були присутніми чотири представники «по темі енергетики, реформи правоохоронних органів, боротьби з корупцією та інвестиціями». За його словами, ці представники відзначили досягнення у сфері реформ в Україні, але вказали на необхідність «більш жорстких вимог до української влади та президента з конкретних реформ, у конкретних сферах».  

На зустрічі також були голова НАК «Нафтогазу» Андрій Коболєв, Дар’я Каленюк (ЦПК) та управляючий партнер Horizon Capital Олена Кошарна

Дар’я Каленюк повідомляє, що пояснювала Тіллерсону чому велика корупція блокує всі реформи в державі. За її словами, «корупціонери розкрадають державні ресурси, потім інвестують чорний кеш у вибори, отримують державі посади, щоб далі красти».  Світлом в кінці тунелю, Каленюк назвала роботу НАБУ, зокрема відзначила останню операцію по Розенблату. 

Нагадаємо, нещодавно НАБУ оприлюднило фільм про народного депутата з фракції БПП Борислава Розеблата, у якому депутат просив десятки тисяч доларів для проведення махінацій. Стаття, за якою нардепа хочуть притягти до кримінальної відповідальності, передбачає до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло