ЗМІ: Україна домовляється з XCOAL Energy & RESOURCES про закупівлю вугілля

ЗМІ: Україна домовляється з XCOAL Energy & RESOURCES про закупівлю вугілля

Україна закуповуватиме вугілля у найбільшої вугледобувної компанії США

Міністерство енергетики України веде переговори про постачання вугілля антрацитної групи з компанією XCOAL Energy&RESOURCES, яка є найбільшою вугледобувною корпорацією США, пише Дзеркало тижня.

«Основні переговори української сторони ведуться з найбільшою вугледобувною компанією Америки – XCOAL Energy & RESOURCES. Ця компанія веде видобуток в Західній Вірджинії і Пенсільванії, продаючи вугілля різної твердості і антрацит, але в основному металургійним компаніям», – зазначає видання.

У червні делегація з України вже відвідала Пенсільванію.

«Великого контракту поки немає. Проте з'явилася інформація Міненерго про майбутні постачання в серпні-вересні 120 тис. тонн вугілля з США, тобто одного судна-вуглевозу», – йдеться в статті.

Зараз всі чекають двосторонньої зустрічі між представниками України і США «по стратегічним поставкам вугілля для українських потреб».

Обсяги поставок вугілля в Україну можуть бути переглянуті в бік збільшення після візиту в Україну представників енергетичного відомства США.

Раніше президент України Петро Порошенко заявив, що Україна закупить мінімум 2 млн тонн вугілля в США.

Нагадаємо, у першому півріччі Україна імпортувала вугілля на $1,2 млрд. Загалом за січень-червень 2017 року держава збільшила імпорт кам'яного вугілля і антрациту у грошовому вираженні в 1,8 рази порівняно з аналогічним періодом 2016 року – до $1,257 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті