AHF закликає G20 збільшити фінансування боротьби з ВІЛ на глобальному рівні

AHF закликає G20 збільшити фінансування боротьби з ВІЛ на глобальному рівні

Healthcare Foundation - найбільший приватний фонд в області ВІЛ

Протягом Саміту G20 в Гамбурзі, AIDS Healthcare Foundation – найбільший приватний фонд, який надає послуги з тестування, лікування, догляду та підтримки в світі, звернувся до Німеччини та інших світових лідерів із закликом не відступати від зобов'язань, даних в області ВІЛ.

Про це повідомляє Інтерфакс.

Під час головування Німеччини у Великий двадцятці (G20), охорону здоров'я, вперше в історії, було включено до порядку для обговорення світовими лідерами. Саміт в Гамбурзі надає Німеччині унікальну можливість також стати прикладом для інших країн в області боротьби з ВІЛ.

AHF є найбільшим некомерційним фондом в світі, безпосередньо надають послуги з тестування, лікування, догляду та підтримки для людей, які живуть з ВІЛ. В даний час Фонд допомагає більш ніж 770 000 пацієнтів в 39 країнах світу, включаючи 53 000 осіб в Європейському регіоні.

Згідно з розрахунками Об'єднаної програми ООН по ВІЛ (UNAIDS), якщо до 2020 року не відбудеться різкого збільшення охоплення послугами з ВІЛ у всьому світі, це може привести до того, що 28 мільйонів осіб будуть інфіковані ВІЛ до 2030 року, а 21 мільйон людей помре. Якщо це почне відбуватися, то сукупні витрати на закупівлю тільки антиретровірусної терапії для лікування ВІЛ становитимуть додаткові 24 мільярди доларів США щорічно до 2030 року. З іншого боку, своєчасне збільшення фінансування боротьби з ВІЛ, туберкульозом та малярією доведено дасть 15-кратне повернення інвестицій.

AIDS Healthcare Foundation (AHF), найбільша некомерційна організація з питань ВІЛ, що підтримує надання медичних послуг більш ніж 770 000 пацієнтів в 39 країнах світу, включаючи США, Африку, Латинську Америку / Карибський регіон, а також Східну Європу. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло