Катар вимагатиме відшкодування збитків, завданих йому блокадою

Катар вимагатиме відшкодування збитків, завданих йому блокадою

Влада країни наймає закордонні юридичні фірми для просування своїх інтересів

Катар вимагатиме відшкодування збитків, завданих йому блокадою
Доха
Фото Shutterstock

Уряд Катару в неділю оприлюднив заяву, що сформує комітет, який домагатиметься компенсації за збитки, завдані блокадою 4-х арабських країн.

Про це повідомило агентство Associated Press.

Комітет розглядатиме претензії приватних компаній, державних установ і приватних осіб, заявив генпрокурор Катару Алі Аль-Маррі.

Він сказав, що цей орган буде використовувати як внутрішні, так і міжнародні механізми для отримання компенсації і наймає закордонні юридичні фірми для просування своїх вимог.

«Є люди, які зазнали збитків, бізнесмени, банки, які зазнали збитків у результаті цієї блокади», – зазначив генпрокурор. – Тому ті, хто призвів до утворення цих збитків, повинен відшкодувати їм компенсацію».

До новоствореного комітету увійдуть міністр юстиції Катару і міністр закордонних справ.

Нагадаємо, Саудівська Аравія, ОАЕ, Єгипет і Бахрейн скоротили дипломатичні зв'язки і розірвали повітряні, наземні та морські зв'язки з багатим на природний газ Катаром минулого місяця, звинувативши його в підтримці екстремізму. Катар відкинув ці твердження і охарактеризував вимоги блоку як образу його суверенітету.

Кувейт намагається бути посередником у конфлікті, на жаль, досі безуспішно.

У п'ятницю антикатарський блок звинуватив Катар у відкиданні всіх зусиль, спрямованих на врегулювання розколу, і заявив, що Катар і далі хоче «продовжувати свою політику, спрямовану на дестабілізацію безпеки в регіоні».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті