«Київстар» зменшив вартість роумінгу у 30 країнах

«Київстар» зменшив вартість роумінгу у 30 країнах

Вартість роумінгу буде зменшено для абонентів передоплати і контракту з 11 липня

Оператор мобільного зв'язку компанія «Київстар» зменшила вартість роумінгу до 2 гривень / хв в 16 країнах і до 4 гривень / хв в 14 країнах для абонентів передплаченої та контрактної форми, а також абонентів малого, середнього і великого бізнесу, які підключені до послуги «Вільний роумінг для бізнесу «з 11 липня 2017 року.

Про це передають Українські Новини.

Так, в 16 країнах – серед них Єгипет, США, Канада, Латвія, Литва, Естонія і Швеція – оператор встановив тарифи першої роумінгової групи, до якої вже належить більшість країн Європи, Туреччина, країни СНД.

Відповідно, для абонентів передплаченої та контрактної форми вартість дзвінків в цих країнах буде зменшена у 2 рази (в порівнянні з поточними тарифами) до 2,00 гривень за хвилину, 1 МБ інтернет-трафіку буде коштувати 0,35 гривні, а SMS-повідомлення – 1 гривню.

У 14 країнах – серед яких Алжир, Мексика, Нова Зеландія, Південна Африка, Танзанія, Туніс – будуть встановлені тарифи другій роумінговій групі, де дзвінки коштують 4,00 гривні за хвилину, 1 МБ інтернет-трафіку – 0,60 гривні, а SMS – 1 гривню.

Для цих країн вартість розмов буде зменшена у 12 разів у порівнянні з існуючою на даний момент, вартість інтернет-трафіку – більш ніж в 200 разів, а SMS-повідомлень – в 8 раз.

З повним переліком країн, що входять в кожну роумінговий групу і тарифами на послуги, можна ознайомитися на сайті оператора.

«Київстар» відзначає, що завдяки тому, що оператор є частиною міжнародної телеком-групи VEON, яка обслуговує понад 235 млн абонентів в усьому світі, компанія отримує оптові знижки від мобільних операторів-партнерів і має можливість формувати вигідні пропозиції для своїх абонентів у роумінгу.

«Київстар» надає послуги міжнародного роумінгу з автоматичним підключенням на 5 континентах, в 195 країнах.

Як повідомляли Українські Новини, 2016 рік оператор закінчив з EBITDA (прибуток до вирахування податків, відсотків і амортизації) 7,811 млрд гривень.

У 2016 році компанія збільшила дохід в порівнянні з 2015 роком на 11,02%, або на 1,485 млрд гривень до 14,960 млрд гривень.

Компанія «Київстар» входить до складу української бізнес-одиниці міжнародного оператора зв'язку VEON (раніше VimpelCom), який в Україні більшість послуг надає під брендом «Київстар».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті