Огляд криптовалют: біткоін шукає позитивних новин для росту

Огляд криптовалют: біткоін шукає позитивних новин для росту

Ціна на біткоін у південнокорейському регіоні залишилася в середньому на $100 вище, ніж у інших пар валют

На минулих вихідних після повторного тестування рівня підтримки ($2400) виріс попит на основну криптовалюту біткоін.

Незважаючи на те що на ринку склалася невизначеність у переддень початку масового включення в SegWit (намічено на 21 липня), новинний фон продовжує поповнюватися позитивними подіями. У штаті Делавер на законодавчому рівні дозволили використовувати блокходи в торгівлі цінними паперами, у Великобританії запустили Bitwage – робочий сайт, де можна розраховуватися зі співробітниками в криптовалюті, в Японії близько 260 000 магазинів почнуть приймати біткоін. Також найбільший американський банк Goldman Sachs розпочне публікацію про біткоін у себе на сайті.

Ціна біткоіна на топ-5 біржах станом на 10 липня 2017 року – 7:40

Біржа Bitstamp (EUR) Bitfinex (HK) Coinbase-GDAX (US) BitFlyer (JP) KUNA (UA)
Ціна €2202 $2470 $2506 ¥288 002  ₴65 700 

Водночас увага учасників ринку останніми днями прикута до Азійського регіону. Минулого тижня в регіоні були не тільки позитивні новини. Південна Корея заявила про намір застосувати жорстке регулювання ринку криптовалюти, після чого відбувся злам найбільшої в країні біржі Bithumb. Однак, незважаючи на це, ціна на біткоін у південнокорейському регіоні залишилася в середньому на $100 вище, ніж у інших пар валют до btc. У середньому ціни на популярних біржах відрізняються одна від одної в межах $50.

Огляд криптовалют: тижневий мінімум виявився вищим за попередній
Наразі понад 50% угод щодо криптовалюти відбуваються в доларах США, близько 15% припадає на угоди в парі з китайським юанем і євро, і 8% – в японській ієні. Частка угод по кожній з інших валют у парі з біткоіном не перевищує і 3%. Загальна капіталізація криптовалюти в останній тиждень не змінилися – $95M з питомою вагою біткоіна в 44% (ETH, XRP, LTC все ще залишаються найближчими конкурентами).
Огляд криптовалют: тижневий мінімум виявився вищим за попередній

Після спроби в першій половині тижня оновити максимум поточного місяця, ціна виявилася в так званій ситуації lack of demand – «не отримавши необхідного попиту». Тижневий мінімум виявився вищим за попередній, що говорить про підтримку в діапазоні $2400–2500, проте зниження обсягів торгів без просування вгору говорить про зниження кількості бажаючих купувати на цих рівнях.

За відсутності гучних подій і технічної слабкості ринку в минулі періоди загальна ситуація знаходиться в підвішеному стані, що підвищує ризик при вході невеликими позиціями на незначний проміжок часу.

У глобальному плані (на тижневому графіку) ринок все ще поглинає продажі, які тривають з середини червня. І якщо новини по SegWit виявляться позитивними, це дозволить створити нову хвилю попиту.

Довідка: Segregated Witness (в перекладі з англ. «відокремлений свідок») – софтфорк, який пропонується командою розробників Bitcoin Core. Метою цієї пропозиції є оптимізація розміру блоку, яка в перспективі дозволить вирішити питання масштабованості мережі біткоіни, переповненості блоків транзакціями, швидкості підтвердження транзакцій і зниження комісій. Простими словами, SegWit дозволяє збільшити ефективність блокчейна без збільшення розміру блоку.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло