Гендиректор «Інтертелекому» пішов з посади

Гендиректор «Інтертелекому» пішов з посади

Борис Акулов йде з посади за станом здоров'я, але очолить наглядову «Інтертелекому»

В «Інтертелекомі» змінився генеральний директор. Згідно з повідомленням компанії, замість Бориса Акулова, який очолював компанію понад 15 років, керівником CDMA-оператора призначений Віктор Панфілов.

Як повідомляє liga.net, Акулов йде з посади за станом здоров'я. Втім, він має очолити наглядову телеком-провайдера.

Щодо Віктора Панфілова відомо, що раніше він очолював південне територіальне управління «МТС-Україна», але вже давно пішов з посади.

У «Інтертелекомі» також новий комерційний директор – Руслан Прокоф'єв. До 2014 року він очолював відділ дилерських продажів у центральному офісі «МТС Україна». Після цього Прокоф'єв також був гендиректором в компанії Мега, а потім – комерційним директором в PKP Group.

Згідно з даними єдиного держреєстру, в «Інтертелекомі» розширився список акціонерів – фізосіб. До недавнього часу їх було троє громадян України: Віктор Гушан (основний бенефіціар), а також Лариса Гаврилюк і Тетяна Крестьянкіна.

Тепер до складу бенефіціарів знову увійшов Ілля Казман з Тирасполя (був акціонером раніше, але протягом декількох років не значився в списку кінцевих бенефіціарів) і його дочка Дарина Казман.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті