Німецький банкір Мюллер-Ханке братиме участь в конкурсі на посаду голови правління Приватбанку

Німецький банкір Мюллер-Ханке братиме участь в конкурсі на посаду голови правління Приватбанку

Німець є членом рад FinComBank (Молдова) і азербайджанського AccessBank

Німецький банкір Мюллер-Ханке братиме участь в конкурсі на посаду голови правління Приватбанку
Фото: Точка.нет

Приватбанк підтвердив участь німецького банкіра Райнера Мюллера-Ханке в конкурсі на посаду голови правління. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написала корпоративний секретар банку Вікторія Страхова.

Про це передають Українські Новини.

#ПриватБанк #Стопфейк 1. Франсис не рекомендовал немца на позицию главы правления ПриватБанк – это была рекомендация о...

Опубликовано Victoria Strakhova 10 июля 2017 г.

«Френсіс (директор Європейського банку реконструкції та розвитку в країнах Східної Європи і Кавказу) не рекомендував німця на позицію глави правління Приватбанку. Це була рекомендація однією з IFIs (міжнародних фінансових інституцій) розглянути в якості кандидата з умовою участі в конкурсі як доказ того, що є в світі кандидати зі сталевими кульками, готові очолити Приватбанк з усім його legacy «, – написала вона.

«Наглядова рада банку 20 липня може прийняти відставку Шлапака з 24 липня і визначити виконуючого обов'язки голови правління», – повідомило джерело. Ймовірно, банк на деякий час очолить заступник голови правління Галина Пахачук, передає БізнесЦензор.

Страхова повідомила, що наразі Приватбанк відбирає рекрутингову компанію, яка займеться пошуком кандидатів.

«Поки ще немає рішення по відібраному агентству, буде завтра (11 липня), сподіваюся», – зазначила Страхова.

Призначення нового голови банку у кінці липня малоймовірно, оскільки за технічним завданням у агентства буде 4 тижні на підбір кадрів.

«І, швидше за все, у людини буде термін завершити справи на поточному місці роботи», – сказала Вікторія Страхова.

За її словами, переваг за національністю немає, а головний критерій – професіоналізм і бажане володіння українською або російською мовою.

Німецький банкір Райнер Мюллер-Ханке претендує на посаду голови правління Приватбанку.

Наразі Райнер Мюллер є членом рад FinComBank (Молдова) і азербайджанського AccessBank. Має ступінь магістра з економіки Вільного Університету Берліна (Freie Universität Berlin), навчався на економіста в університетах Гейдельберга і Мадрида. Досконало володіє німецькою, англійською, російською та іспанською мовами, добре знає італійську. В Україні він вже працював генеральним директором Swedbank в 2009-2013 роках. Він має більш ніж десятирічний досвід в сфері банкінгу в країнах Центральної та Східної Європи. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті