Захворіло у світі
32,569,168
Померло у світі
988,996
Вилікувалось у світі
22,489,844
Захворіло в Україні
195,504
Померло в Україні
3,903
Вилікувалось в Україні
86,873
Планується припинення подачі електроенергії комунальним підприємствам Луганської області

Планується припинення подачі електроенергії комунальним підприємствам Луганської області

Заборгованість «ЛЕО» перед «Енергоринком» складає більше 5,3 млрд грн

У вівторок, 11 липня, Луганське енергетичне об'єднання Костянтина Григоришина відключить від електроенергії кілька комунальних підприємств Луганської області.

Про це з посиланням на прес-службу «ЛЕО» повідомляє БізнесЦензор.

«Сьогодні, 11 липня, заплановано наступні відключення електроенергії на об'єктах споживачів – злісних боржників: КП «Лисичанськтепломережа"- (борг понад 33 млн грн); «Попаснянський районний водоканал» (майже 151 млн грн, за оперативною інформацією станом на 1 липня нараховано в червні 6,6 млн  грн, сплачено 1709,4 тис. грн) «, – повідомляє «ЛЕО».

Також планується відключення «Лісічанскводоканал», борг якого становить понад 130 млн грн.

На цьому тижні заплановані відключення «Електроавтотранс» (борг 1,7 млн грн); «Укршахтгідрозахист» (борг 514 000 грн), повідомляє «ЛЕО».

Компанія зазначила, що підприємства не оплачують як поточне споживання, так і не погашає старі борги».

«Що, в підсумку, тільки сприяє перманентному зростанню боргів перед ЛЕО і, відповідно, зростання боргів енергокомпанії перед «Енергоринком», що вже призвело до нової «хвилі» обов'язкових щодобових утримань з рахунків ЛЕО. В результаті – компанія знову залишається без копійки – при тому, що потрібно платити зарплати, реалізовувати Інвестиційну програму, ремонтувати і модернізувати електромережі «, – повідомляє компанія.

Повідомляють, що заборгованість «ЛЕО» перед «Енергоринком» складає більше 5,3 млрд грн.

Нагадаємо, що Луганське енергетичне об'єднання відключило 19 червня від електропостачання ряд військових об'єктів на території Луганської області.

Причиною відключення електроенергії стали борги в розмірі близько 7 млн грн, накопичені більшістю об'єктів. Також компанія заявляє про відсутність договірних відносин зі значною кількістю інших військових об'єктів протягом тривалого періоду (військові частини біля лінії розмежування і блокпости).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті