ЄБРР удвічі збільшив розмір компенсації за програмою енергоефективності IQ energy

ЄБРР удвічі збільшив розмір компенсації за програмою енергоефективності IQ energy

Максимальна доступна одній фізособі сума гранту – 3000 євро

Європейський банк реконструкції і розвитку більш ніж у два рази збільшив розмір компенсації за програмою IQ energy, спрямованою на модернізацію й утеплення житла.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби ЄБРР, передають Українські Новини.

Максимальна доступна одній фізособі сума гранту – 3000 євро – залишилася незмінною.

«Своїм рішенням, збільшити розмір гранту до 35% від загальної суми кредиту, ми прагнемо не тільки допомогти жителям України утеплити й модернізувати своє житло, але й, що набагато важливіше у довгостроковій перспективі, свідомо переходити до раціонального споживання енергоресурсів через використання сучасних енергоефективних технологій», – пояснив на прес-конференції 11 липня директор ЄБРР в Україні Шевки Аджунер.

Компенсація буде виплачуватися за 3-5 тижнів після підтвердження електронної заявки. Її можна отримати не тільки на основне обладнання, але й на супутні товари, а також вартість монтажних робіт, якщо вони були придбані в кредит від банків – партнерів програми разом з основним обладнанням.

Програма IQ energy розроблена ЄБРР і фінансується партнерством Е5Р за підтримки Євросоюзу, Шведського агентства з міжнародного співробітництва та розвитку (Sida) та Федерального міністерства фінансів Австрії.

Метою програми є підвищення енергоефективності української житлового сектора. Загальний обсяг компенсацій на утеплення житла – 15 млн євро.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло