Павло Рябікін: переговори з Ryanair продовжаться

Павло Рябікін: переговори з Ryanair продовжаться

Ситуацію проаналізують НАБУ і Антимонопольний комітет

Павло Рябікін: переговори з Ryanair продовжаться
Фото УНIАН

За результатами наради у прем'єра Гройсмана щодо ситуації з Ryanair прийнято рішення про продовження переговорів з лоукостером і про аналіз ситуації з боку НАБУ і Антимонопольного комітету.

«Тільки-но закінчили нараду у прем'єра щодо ситуації з Ryanair. Завдяки позиції прем'єр-міністра питання повернуте у площину законодавства, економіки і здорового глузду», – написав гендиректор аеропорту Бориспіль Павло Рябікін на влаcній сторінці у Facebook.

Только что закончили совещание у премьера по ситуации с Ryanair. Принято решение о продолжении переговоров с лоукостеро...

Опубликовано Павло Рябікіном 11 июля 2017 г.

Рябікін запевнив, що готовий до будь-якого аудиту – міжнародного, міжвідомчого, урядового та ін.

«Упевнений, мої аргументи будуть почуті і ми прийдемо до конструктивного вирішення про затвердження стратегії розвитку аеропортів, що працюють в лоукост-сегменті. Саме така стратегія може стати флагманом розвитку регіональних аеропортів і дати стимул росту сателітів міст-мільйонників», – резюмував гендиректор аеропорту Бориспіль.

Нагадаємо, 10 липня лоукостер Ryanair офіційно оголосив про відмову від виходу на український ринок. Причиною відмови перевізник назвав нездатність аеропорту Бориспіль дотримуватися угоди, досягнутої в Мінінфраструктури з представниками аеропорту і нинішнім гендиректором підприємства Павлом Рябікіним у березні цього року.

У той же день зранку відбулася прес-конференція гендиректора аеропорту «Бориспіль» Павла Рябікіна, на якій зокрема було оголошено, що аеропорт не може врахувати всі вимоги компанії Ryanair, бо це коштуватиме йому 2 млрд збитків на рік.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян сьогодні пообіцяв внести подання про звільнення керівника аеропорту Бориспіль Павла Рябікіна 12 липня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті