АМКУ дозволив литовській компанії купити агропідприємство Сrousman Constructions

АМКУ дозволив литовській компанії купити агропідприємство Сrousman Constructions

BT Invest є власником Novus і кіпрської Castle Black

Антимонопольний комітет України дозволив інвесткомпанії BT Invest з Литви, власниці мережі продуктових супермаркетів Novus і Castle Black Limited з Кіпру, придбати спільний контроль над агрокомпанією Crousman Constructions Limited (Кіпр).

Згідно з рішенням АМКУ від 29 червня № 401-р, як передає «Інтерфакс», Crousman Constructions планує надавати послуги елеватора у Миколаївській області. Згідно з інформацією на сайті BT Invest, компанія разом з українськими партнерами реалізує новий інфраструктурний проект – морський порт в Миколаєві.

BT Invest створена в 2008 році колишніми акціонерами компанії «Сандора» Раймондссом Туменасом і нині покійним Ігорем Беззубом. Є власником мережі продуктових супермаркетів Novus, холдингу Stolitsa Group, який реалізовує проекти нерухомості в Києві та Київській області та виступає інвест-партнером будівництва столичного торгово-розважального центру Retroville.

Castle Black Limited, що належить BT Invest, займається вирощуванням та реалізацією зернових, бобових і насіння олійних культур, будівництвом і ремонтом складських приміщень, а також наданням в оренду комерційної нерухомості.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло