«Укроборонпром» випускатиме електропроводку для автомобілів Mercedes

«Укроборонпром» випускатиме електропроводку для автомобілів Mercedes

Ця продукція вироблятиметься на спільному українсько-американському підприємстві

«Укроборонпром» випускатиме електропроводку для автомобілів Mercedes
Фото: mercedes-benz.com

«Укроборонпром» створив нове підприємство – ДП «Електричні системи» – на базі цехів ДП «45 експериментальний механічний завод» (м. Вінниця), передає кореспондент Mind.ua.  Партнером цього проекту стала американська компанія Delphi Corporation, яка буде постачати давальницьку сировину, обладнання та навчить персонал. 

«Концерн системно посилює промисловий потенціал України, інвестує в його розвиток та створює нові робочі місця. Наші цілі – ефективне використання наявних робочих майданчиків України, робота для вітчизняних фахівців та генерація ВВП», – заявив генеральний директор «Укроборонпрому» Роман Романов.

В.о. керівника «Електричних систем» Олександр Тищенко повідомив, що підприємство згенерує 500 робочих місць вже цього року, а до кінця 2018 – 2500 місць. У компанії повідомляють, що оплата вакантних посад стартує від 7100 грн на місяць.

Підприємство буде займатись виробництвом електричної проводки для автомобілів. «У Delphi є контракт на постачання цієї продукції з концерном, що виробляє автомобілі Mercedes», – уточнив Олександр Тищенко. За його словами, обсяг внеску американського партнера складе близько 10 млн євро. У той же час він не готовий був сказати, які обсяги продукції планує випускати підприємство, зазначивши, що це питання ще обговорюється. 

Американська компанія Delphi Corporation вже має успішний досвід співпраці з «Укроборонпромом». ДП «Карпати» вже досить довго виготовляє на замовлення американської компанії електрокабельну продукцію для автомобілів. «Ми дуже задоволені нашим досвідом співпраці з «Укроборонпромом», вже раніше отриманим в Україні. Для нас це однозначно успішний проект, тому сьогодні ми робимо другий крок. Сподіваюсь, він буде не останнім», – зазначив виконавчий керівник європейського підрозділу Delphi Луїш Фігуейредо. 

Нагадаємо, що ДП «Укрінмаш», що входить до складу «Укроборонпрому», підписало контракт з польською державною компанією Polska Grupa Zbrojeniowa SA (PGZ) задля обладнання сучасною оптикою більш ніж 30 одиниць української бронетехніки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло