Кількість українських туристів зросла на 25% у минулому році

Кількість українських туристів зросла на 25% у минулому році

Туристичні агентсва заробили в 2016 році 12 млрд грн

Кількість українських туристів зросла на 25% у минулому році
фото pixabay.com

Протягом 2016 року послугами українських туристичних агентів і турагентств скористалися понад 2,5 млн громадян України, що на 25% більше, ніж у 2015 році, і 35 000 іноземних туристів, що в 2,3 рази більше. Про це передає Інтерфакс.

Як повідомила прес-служба компанії «Амадеус Україна», для більшості з них (85%) основною метою подорожей був туризм, тобто особисті, а не ділові поїздки.

Компанія також відзначає, що за даними Держслужби статистики в Україні, в 2016 році було зареєстровано 3506 суб'єктів туристичної діяльності. При цьому 80% з них – турагенти (фізичні особи-підприємці) і 20% – туристичні компанії (юридичні особи).

«Не дивлячись на економічні та політичні чинники, в 2016 році в галузі спостерігався приріст: за рік було зареєстровано 324 нових суб'єкта туристичної діяльності. Всього ж в Україні штат турагентств, як юридичних, так і фізичних осіб підприємців, становить 10 412 осіб», – відзначається в повідомленні.

Сумарний дохід від надання туристичних послуг в минулому році склав 11,94 млрд грн (без ПДВ, акцизного податку та інших обов'язкових платежів).

«Тревел-індустрія завжди була динамічною і гнучкою, тому приріст показників, як числа суб'єктів ринку, так і туристичного потоку цілком логічний. Зараз, у зв'язку з наданням нашій країні безвізового режиму, гравцям українського ринку необхідно переглянути свої стратегії і підлаштуватися під нові реалії. але я впевнений, що в цілому галузь не просто переживе струс, а й примножить свої доходи «, – зазначив директор компанії» Амадеус Україна «Олексій Муровцев.

Нагадаємо, що міжнародний аеропорт Бориспіль «(Київ), який є найбільшим аеропортом країни, за перше півріччя 2017 року обслужив 4,74 млн пасажирів, що на 30% більше, ніж за аналогічний період 2016 року.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло