ДФС: Великий бізнес сплатив держбюджету 129 млрд грн податків у першому півріччі

ДФС: Великий бізнес сплатив держбюджету 129 млрд грн податків у першому півріччі

З початку 2017 року податок на додану вартість зріс на 21%

Державна фіскальна служба (ДФС) констатує, що за 6 місяців 2017-го великий бізнес забезпечив сплату податкових платежів до державного бюджету в розмірі 128,6 млрд гривень.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ДФС, передають Українські Новини.

За даними відомства, надходження 1-го півріччя 2017 року перевищили сплату відповідного періоду минулого року на 21,3 млрд гривень, або на 20%.

Повідомляється, що частка податкових платежів від великого бізнесу, які обслуговує Офіс великих платників податків, склала 58,3% від загального збору.

В розрізі основних податків до бюджету надійшло найбільше податку на додану вартість – 59,1 млрд грн, акцизного податку – 28,9 млрд грн, податку на прибуток – 23,2 млрд грн і частина чистого прибутку склала 4,3 млрд грн.

«Слід зазначити значне зростання податку на додану вартість в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 10,2 млрд гривень, або на 21%», – повідомляє ДФС.

Також протягом 6 місяців великий бізнес збільшив сплату акцизного податку на 5,2 млрд гривень, або на 21%.

ДФС констатує, що 95% платників добровільно декларують і платять податки.

У січні-травні поточного року надходження до загального фонду держбюджету зросли на 28,4%, або на 67,3 млрд гривень до 304,2 млрд гривень у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло