Добкіна підозрюють у махінаціях з землею на 226 млн грн

Добкіна підозрюють у махінаціях з землею на 226 млн грн

Депутата планується залучити до кримінальної відповідальності

Генеральна прокуратура України підозрює депутата Верховної Ради Михайла Добкіна в земельних махінаціях на суму 226 млн гривень. Мова йде про часи його перебування на посаді мера Харкова.

Про це повідомив генпрокурор Юрій Луценко під час засідання регламентного комітету Ради, передає Еспресо.TV.

Генпрокурор заявив, що слідство вважає, дії міського голови мають ознаки сприяння шахрайству і розкрадання комунальної власності в особливо великих розмірах. Незаконно відчужені земельні ділянки на території міста Харкова для двох житлово-будівельних кооперативів загальною площею становлять 77, 8 га. Загальна сума збитків за оціночною вартістю – понад 226 млн грн.

Наразі Генпрокуратура наполягає на необхідності залучення Добкіна до кримінальної відповідальності, його затримання та арешту.

Своєю чергою нардеп заявив, що ГПУ фальсифікує матеріали справи, і провадження розвалиться в суді.

«Зараз дуже модно в ГПУ приписувати величезні суми збитку. Що це за 226 млн грн?», – обурився Добкін.

Перед цим ГПУ звинувачувала Добкіна у завданні територіальній громаді міста Харкова збитків розміром 178 624 598 грн шляхом виведення з комунальної власності земельних ділянок загальною площею 61,2144 га.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло