Дію Угоди про цінові зобов’язання щодо трубної продукції з США продовжено

Дію Угоди про цінові зобов’язання щодо трубної продукції з США продовжено

Труби походженням з України не будуть обкладатися митом у США ще 1 рік до 10 липня 2018 року

Міністерством торгівлі США прийнято рішення про продовження дії Угоди про цінові зобов’язання щодо трубної продукції. Українські виробники трубної продукції можуть і надалі поставляти свій товар без сплати антидемпінгового мита.

Про це повідомляє заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Наталія Микольська на сторінці у Facebook.

Ранковий позитив у стрічку зі США щодо #UAexports ! Вчора Міністерством торгівлі США прийнято рішення про продовження д...

Опубликовано Nataliya Mykolska 12 июля 2017 г.

«Зазначена угода була підписана 10 липня 2014 року за результатами антидемпінгового розслідування і розрахована на три роки, тобто її термін спливав 10 липня 2017 року. Завдяки спільній роботі і представленій позиції української сторони, угоду продовжено, що дозволило зберегти доступ для українських труб на ринок США», – заявила Микольська.

У компанії «Інтерпайп» уточнили, що нафтогазові труби походженням з України не будуть обкладатися митом у США ще 1 рік до 10 липня 2018 року, передає delo.ua.

  «Ми дякуємо Президенту і Уряду України за підтримку українських виробників на міжнародному рівні. Це приклад ефективної взаємодії бізнесу і влади щодо захисту торговельних інтересів України на зовнішніх ринках. Ми також вдячні владі США за крок назустріч Україні. Це позитивний сигнал про підтримку нашої країни «, – цитується в повідомленні компанії Фаді Храйбе, генеральний директ р «Інтерпайп».

В рамках Угоди українські компанії продовжать продажу нафтогазових труб за справедливими ринковими цінами – мінімальні ціни на таку продукцію погоджує Міністерство торгівлі США. Таким чином, Угода дозволяє уникнути демпінгу цін і призупиняє дію мита для України в розмірі 7,47%, введеної за підсумками антидемпінгового розслідування проти ряду країн-імпортерів сталевих труб, в тому числі України.

Вперше Угода щодо призупинення мита було підписано у вересні 2014 р коли Україна перебувала в надзвичайно складних економічних умовах.

Нагадаємо, що 11 липня 2014 року Міністерство торгівлі США оголосило про закінчення антидемпінгового розслідування імпорту в Америку нарізних труб з 9 країн, включно з Україною.

Згідно з рішенням Міністерства торгівлі США, обсяг антидемпінгового мита при ввезенні нарізних труб, вироблених в Україні. Група «Інтерпайп» – найбільший в Україні виробник трубної продукції. Контролюється бізнесменом Віктором Пінчуком.  

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло