Google не буде відшкодовувати $1,3 млрд несплачених податків у Франції

Google не буде відшкодовувати $1,3 млрд несплачених податків у Франції

Компанія скористалась «лазівкою» у законодавстві

Google не буде відшкодовувати $1,3 млрд несплачених податків у Франції
фото Shutterstock

Компанія Google виграла боротьбу проти судового позову стосовно несплати податків у Франції у розмірі $1,3 млрд протягом 2005-2010 років. Про це повідомляє Bloomberg.

Паризький адміністративний суд повідомив у середу, що компанія не порушувала закон, оскільки списувала прибутки з 2005-2010 роки на свою європейську штаб квартиру в Ірландії. Таким чином, несплата $1,3 млрд податків у Франції стала законною.

«Французький адміністративний суд Парижу підтвердив, що Google дотримується французького податкового законодавства та міжнародних стандартів, – заявила компанія, – Ми залишаємось відданими Франції та зростанню її цифрової економіки».

Паризькі судді повідомили, що французький підрозділ Google не мав достатньої автономії від її ірландської штаб квартири. Суд сказав, що це є очевидним, оскільки працівники Google у Франції не могли навіть приймати запити на онлайн-рекламу від місцевих клієнтів, усі замовлення потребували схвалення ірландського підрозділу.

Видання повідомило також, що регулятори вже не вперше намагаються оштрафувати діяльність Google на континенті. 

Нагадаємо, минулого місяця Єврокомісія висловила намір оштрафувати Google на 1 млрд євро за зловживання монопольним становищем на ринку пошукових систем.

Пізніше повідомлялось, Єврокомісія оштрафувала Google на $2,7 млрд за те, що компанія зловживала владою, просуваючи власний сервіс порівняння цін Google Shopping у верхній частині результатів пошуку. Постанова також зобов’язала компанія змінити звою анти конкурентну практику і надала на це Google три місяці. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло