Вбивцю Нємцова засудили на 20 років колонії

Вбивцю Нємцова засудили на 20 років колонії

Співучасники отримали від 11 до 19 років ув’язнення суворого режиму

Заура Дадаєва, бійця елітного чеченського батальйону “Сєвєр”, Московський окружний військовий суд визнав винним у вбивстві політика Бориса Нємцова, повідомляє «Дождь».  Вирок передбачає 20 років ув’язнення у колонії суворого режиму, штраф в 100 тис. рублів, а також обмеження волі після звільнення.

Інших обвинувачуваних, Анзора і Шадіда Губашевих, Тамірлана Ескерханова та Хамзата Бахаєва, суд визнав співучасниками вбивства та засудив на 19, 16, 14 та 11 років відповідно.

Згідно вироку, саме Заур Дадаєв вночі 27 лютого вбив Нємцова чотирма пострілами в спину на Великому Москворецькому мосту неподалік Кремля. Співучасники допомогали в організації злочину, слідкували за жертвою та забрали Дадаєва після скоєння злочину.

Засудженого Заура Дадаєва, бійця-спецпризначенця з 20-річним стажем, також позбавили звання лейтенанта та Ордена Мужності.

Самі фігуранти справи в суді свою вину не визнали. В матеріалах справи зазначено, що в своїх початкових свідченнях вони зізналися в злочині. Натомість підсудні стверджували, що дали свідчення під тортурами.

Згідно з матеріалами справи, вбивство опозиційного політики Бориса Нємцова було скоєно за гроші. Однак слідству не вдалося встановити замовника.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті