Суд заарештував майно та акції Чорноморського суднобудівного заводу

Суд заарештував майно та акції Чорноморського суднобудівного заводу

Суднобудівний завод перебуває у стадії банкрутства з 2014 року

Суд заарештував майно та акції Чорноморського суднобудівного заводу
Фото УНIАН

Печерський районний суд Києва заарештував більше 99% акцій Чорноморського суднобудівного заводу.

Про це повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко з посиланням на відповідні ухвали суду від 21 червня, передає «Інтерфакс».

Луценко пояснив, що управління Генпрокуратури з розслідування злочинів, скоєних злочинними організаціями, проводить досудове розслідування за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами Фонду держмайна України, Міністерства промислової політики і Херсонського суднобудівного заводу при внесенні в 2011 році змін до п. 11.6 договору купівлі-продажу акцій ДАХК «Чорноморський суднобудівний завод», що призвело до зменшення обсягу інвестиційних зобов'язань на суму понад 500 млн грн і спричинило збитки державі.

Зазначимо, Чорноморський і Херсонський суднобудівні заводи входять до складу створеного в 2009 році суднобудівного субхолдингу Smart Maritime Group (SMG) «Смарт-холдингу», що належить Вадиму Новинському.

У «Смарт-Холдингу» озвучену генпрокурором інформацію ніяк не коментують.

«Ми вивчаємо цю інформацію і будемо готові надати коментар пізніше», – відповів на запит агентства прес-секретар «Смарт-Холдингу» Євген Загорулько.

Слід зазначити, Чорноморський суднобудівний завод перебуває у стадії банкрутства з 2014 року. Ініціатором банкрутства виступило ПрАТ «Балаклавське рудоуправління» з міста Севастополь, яке, як і ЧСЗ, належить Новинському.

У липні 2016 року Госпсуд Херсонської області визнав банкрутом також Херсонський суднобудівний завод та розпочав ліквідаційну процедуру.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло